Grenzenloos
Reizen & Emigreren
VanDorp Educatief
NT2 & Inburgering
Village
Fictie & Non-Fictie


  Home > > Boeman





Boeman
Thriller

Lineke Breukel


   

ISBN: 9789461852496 / 9789461852502 (eBook)


Nu met 5 euro #ikblijfthuis korting van 19,95 voor 14,95!

Nu De geboren Amsterdammer Ras Mus is misdaadjournalist en schrijver. Hij stort zich op het mysterie van de verdwenen Vikenmeisjes, ook bekend als de Witte Zwaluwen. Sinds tien jaar verdwijnen er op dezelfde zomerdag jonge vrouwen uit het dorpje Tåtorp in Zuid-Zweden. Wanneer een elfde vrouw zou moeten verdwijnen, gebeurt er echter niets. Is de dader te laat?
Op hetzelfde moment speelt zich een drama af in een geïsoleerd landhuis aan het Vikenmeer, waar de jonge Raven Winter een strijd levert tegen een moorddadige stalker. Wanneer Ras Mus zich daarmee gaat bemoeien, wordt ook hij onverwachts gedwongen om te vechten voor zijn leven.

Over de auteur
Lineke Breukel emigreerde in 2012 van het drukke westen van Nederland naar Zweden, waar zij sindsdien midden in de natuur leeft en zich toelegt op het schrijven van bloedstollende thrillers.
Eerder verschenen van haar hand diverse thrillers en andere succesvolle boeken.


Bekijk de boektrailer:



Recensies van dit boek:

Marijo Bakker op Hebban.nl: "Adembenemend"
Ingrid Poisson op Boeklovers: "Dit mag verfilmd worden!"






Copyright © 2023 - VanDorp Uitgevers